СВЪРЖЕТЕ СЕ С НАС

Estonia

Liivalao 11, Tallinn

mt|person|

Margus Ärm

изпълнителен директор

Управител Естония

et|icon_phone|

+372 502 2033

Обадете се

et|icon_mail_alt|

margus.arm@bepco.ee

Изпратете е-mail

Latvia

Dzirnieku street 26, Marupe, Marupe district, LV-2167, Green Park
mt|person|

Margus Ärm

Управител

et|icon_phone|

+372 502 2033

Обадете се

et|icon_mail_alt|

margus.arm@bepco.ee

Изпратете е-mail

mt|person|

Jurijs Jesehins

Поръчки, доставки, складови операции в Рига

et|icon_phone|

+371 257 531 31

Обадете се

et|icon_mail_alt|

noliktava@bepco.lv

Изпратете е-mail

mt|person|

Natalija Arsjonova

Данни за движение на активи, баланси, транспорт за връщане, фактури

et|icon_phone|

+371 220 467 47

Обадете се

et|icon_mail_alt|

admin@bepco.lv

Изпратете е-mail

Lithuania

mt|person|

Saulius Grakavinas

Управител

et|icon_phone|

+370 698 75241

Обадете се

et|icon_mail_alt|

saulius.grakavinas@bepcopooling.lt

Изпратете е-mail

mt|person|

Kaunas

Началник склад

et|icon_phone|

+370 6476 5855

Обадете се

et|icon_mail_alt|

kaunas@bepcopooling.lt

Изпратете е-mail

mt|location_on|

Ateities pl. 79A, Kaunas 52104, Lithuania

Aдрес

mt|person|

Vilnius

Началник склад

et|icon_phone|

+370 6695 9689

Обадете се

et|icon_mail_alt|

vilnius@bepcopooling.lt

Изпратете е-mail

mt|location_on|

Sodų g. 10, Skaidiškės, LT-13270, Vilniaus r. sav

Адрес

Ukraine

оперира от Каунас

mt|person|

Margus Aaslaid

Управител

et|icon_phone|

+372 50 23 793

Обадете се

et|icon_mail_alt|

ukraine@bepco.ee

Изпратете е-mail

Poland

оперира от Каунас
mt|person|

Saulius Grakavinas

Управител

et|icon_phone|

+370 698 75241

Обадете се

et|icon_mail_alt|

poland@bepco.ee

Изпратете е-mail

Bulgaria

Botevgradsko shosse 273, Sofia

mt|person|

Kalin Kostov

Управител

et|icon_phone|

+359 87 77 88 138

Обадете се

et|icon_mail_alt|

kalin.kostov@bepco.bg

Изпратете е-mail

https://bepco.ee/wp-content/uploads/2021/06/dyson-vacuum.html