KONTAKTI

Estonia

Liivalao 11, Tallinn

mt|person|

Margus Ärm

izpilddirektors
Atbildīgā persona attiecīgajā valstī Estonia

et|icon_phone|

+372 502 2033

Zvanīt

et|icon_mail_alt|

margus.arm@bepco.ee

Nosūtīt e-pastu

Latvia

Dzirnieku street 26, Marupe, Marupe district, LV-2167, Green Park
mt|person|

Margus Ärm

Atbildīgā persona attiecīgajā valstī

et|icon_phone|

+372 502 2033

Zvanīt

et|icon_mail_alt|

margus.arm@bepco.ee

Nosūtīt e-pastu

mt|person|

Jurijs Jesehins

Pasūtījumi, piegādes, Rīgas noliktavas operācijas

et|icon_phone|

+371 257 531 31

Zvanīt

et|icon_mail_alt|

noliktava@bepco.lv

Nosūtīt e-pastu

mt|person|

Natalija Arsjonova

Aktīvu kustības dati, atlikumi, atgriešanas transports, rēķini

et|icon_phone|

+371 220 467 47

Zvanīt

et|icon_mail_alt|

admin@bepco.lv

Nosūtīt e-pastu

Lithuania

mt|person|

Saulius Grakavinas

Atbildīgā persona attiecīgajā valstī

et|icon_phone|

+370 698 75241

Zvanīt

et|icon_mail_alt|

saulius.grakavinas@bepcopooling.lt

Nosūtīt e-pastu

mt|person|

Kaunas

Noliktavas vadītājs

et|icon_phone|

+370 6476 5855

Zvanīt

et|icon_mail_alt|

kaunas@bepcopooling.lt

Nosūtīt e-pastu

mt|location_on|

Ateities pl. 79A, Kaunas 52104, Lithuania

Adrese

mt|person|

Vilnius

Noliktavas vadītājs

et|icon_phone|

+370 6695 9689

Zvanīt

et|icon_mail_alt|

vilnius@bepcopooling.lt

Nosūtīt e-pastu

mt|location_on|

Sodų g. 10, Skaidiškės, LT-13270, Vilniaus r. sav

Adrese

Ukraine

darbība no Kauņas

mt|person|

Margus Aaslaid

Atbildīgā persona attiecīgajā valstī

et|icon_phone|

+372 50 23 793

Zvanīt 

et|icon_mail_alt|

ukraine@bepco.ee

Nosūtīt e-pastu

Poland

darbība no Kauņas
mt|person|

Saulius Grakavinas

Atbildīgā persona attiecīgajā valstī

et|icon_phone|

+370 698 75241

Zvanīt 

et|icon_mail_alt|

poland@bepco.ee

Nosūtīt e-pastu

Bulgaria

Botevgradsko shosse 273, Sofia

mt|person|

Kalin Kostov

Atbildīgā persona attiecīgajā valstī

et|icon_phone|

+359 87 77 88 138

Zvanīt 

et|icon_mail_alt|

kalin.kostov@bepco.bg

Nosūtīt e-pastu

https://bepco.ee/wp-content/uploads/2021/06/dyson-vacuum.html