Kontaktai

Estonia

Liivalao 11, Tallinn

mt|person|

Margus Ärm

CEO 
Vadovas šaliai Estonia

et|icon_phone|

+372 502 2033

Skambinkite

et|icon_mail_alt|

margus.arm@bepco.ee

Siųsti el. laišką

Latvia

Dzirnieku street 26, Marupe, Marupe district, LV-2167, Green Park
mt|person|

Margus Ärm

Vadovas šaliai

et|icon_phone|

+372 502 2033

Skambinkite

et|icon_mail_alt|

margus.arm@bepco.ee

Siųsti el. laišką

mt|person|

Jurijs Jesehins

Užsakymai, pristatymai, Rygos sandėlio operacijos

et|icon_phone|

+371 257 531 31

Skambinkite

et|icon_mail_alt|

noliktava@bepco.lv

Siųsti el. laišką

mt|person|

Natalija Arsjonova

Turto judėjimo duomenys, likučiai, grąžinimas transportas, sąskaitos faktūros

et|icon_phone|

+371 220 467 47

Skambinkite

et|icon_mail_alt|

admin@bepco.lv

Siųsti el. laišką

Lithuania

mt|person|

Saulius Grakavinas

Vadovas šaliai

et|icon_phone|

+370 698 75241

Skambinkite

et|icon_mail_alt|

saulius.grakavinas@bepcopooling.lt

Siųsti el. laišką

mt|person|

Kaunas

Kauno padalinio vadovas

et|icon_phone|

+370 647 65855

Skambinkite

et|icon_mail_alt|

kaunas@bepcopooling.lt

Siųsti el. laišką

mt|location_on|

Ateities pl. 79A, Kaunas 52104, Lithuania

Adresu

mt|person|

Vilnius

Sandėlio vadovas

et|icon_phone|

+370 669 59689

Skambinkite

et|icon_mail_alt|

vilnius@bepcopooling.lt

Siųsti el. laišką

mt|location_on|

Sodų g. 10, Skaidiškės, LT-13270, Vilniaus r. sav

Adresu

Ukraine

aptarnaujama iš Kauno

mt|person|

Margus Aaslaid

Vadovas šaliai

et|icon_phone|

+372 50 23 793

Skambinkite

et|icon_mail_alt|

ukraine@bepco.ee

Siųsti el. laišką

Poland

aptarnaujama iš Kauno
mt|person|

Saulius Grakavinas

Vadovas šaliai

et|icon_phone|

+370 698 75241

Skambinkite

et|icon_mail_alt|

poland@bepco.ee

Siųsti el. laišką

Bulgaria

Botevgradsko shosse 273, Sofia

mt|person|

Kalin Kostov

Vadovas šaliai

et|icon_phone|

+359 87 77 88 138

Skambinkite

et|icon_mail_alt|

kalin.kostov@bepco.bg

Siųsti el. laišką

https://bepco.ee/wp-content/uploads/2021/06/dyson-vacuum.html